Evde Bırkman

Bu zamana kadar Türkiye’de işe alım, koçluk, kişisel gelişim, liderlik veya takım iletişimi açısından kullanılan Birkman Metodu raporlarınızı şimdi de evde stresinizi, eşiniz ve çocuklarınız, hatta kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde iletişim kazalarını ve çatışmaları yönetmek için kullanabileceğinizi de biliyor muydunuz?

Birkman Metodu dünya çapından sadece koçlar tarafından kullanılan bir yöntem değildir. Aynı zamanda psikologlar tarafından da çift ve aile ilişkilerinde iletişimi, stres yönetimi ve çiftlerin birbirlerini daha rahat ve sağlıklı şekilde anlaması için kullanılan bir araçtır. Hatta sadece bunun için Eş ve Çocuk ilişkileri üzerine raporları vardır.

Nisan ayı boyunca bugüne kadar o yada bu nedenle Birkman Metodu raporu kullanmış tüm bireylere Birkman Türkçe Facebook sayfasından stres kontrolü, davranış bileşenleri ve bazı davranış bileşeni paternlerine özel stres, iletişim ve ilişki yönetimi üzerine olan sorunlarını cevaplayacağım.

Bu ücretsiz etkinliğe Birkman raporlarınızı hatırlamak, ilişki ve iletişimi özellikle stres altındayken daha sağlıklı yönetmek, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda stresinizi yönetecek çözümleri bulmak, hem maddi hem de manevi kaygılarınızın önünüzde bir engele dönüşmesine izin vermeden kaygılarınızı daha rahat yönetmek veya kişisel gelişimize katkıda bulunmak için katılabilirsiniz.

İlk Evde Birkman buluşması için 4 Nisan Cumartesi saat 14.30’da Birkman Türkçe Facebook Grup sayfası canlı yayınına davetlisiniz. Linkten Birkman Türkçe Facebook grubuna üye olabilirsiniz. 

https://www.facebook.com/groups/141061162735495/

No Comments

Post A Comment