Hazırsanız Başlıyoruz!

Ocak 2022’de biri yeni iki programla karşınızda olacağımı duyurmuştum. Kayıtlar da başladı. Peki hangisi sizin için en uygun olan program, hangisine katılırsanız daha kısa zamanda daha fazla fayda sağlarsınız?

Sanırım en çok gelen soru bu oldu.

Eğer kendinizi hep başlayıp bitiremediğiniz, hep niyetlenip başlayamadığınız, hep aynısı başıma geliyor dediğiniz, neden her zaman böyle oluyor diye isyan ettiğiniz, her şeyi denedim hep aynı sonucu aldım dediğiniz durumların içinde buluyorsanız o zaman sizin için doğru yer Hep Cümlelerimi Bir Kenara Bırakıyorum.

Bu program ile neden hep böyle sonuçlandığını sorguladığınız, önünüzde engel teşkil eden durumları fark ederek onları değiştirmeyi ve yönetmeyi öğreniyoruz. Farklılıklara, farklı ihtiyaçlara, kendimizi farklılaştıran özelliklerimize ve onların yaratabileceği potansiyel içsel ve ilişkisel çatışma alanlarına odaklanarak öz-yönetim becerisi kazanacağız.

Program: Her ayın 3. Salı akşamı 19.30- 21.30

18 Ocak 2022- Algıların davranışlarımızdaki yeri ve Hep Cümlelerimizin kaynakları

15 Şubat 2022- Yaşam Stili Haritamız – Davranışsal Hedeflerimiz

15 Mart 2022- Yaşam Stili Haritamız – Davranışsal Hedeflerimize Ulaşma Stilimiz (Güçlü Davranışsal Kaslarımız)

19 Nisan 2022- Yaşam Stili Haritamız- Motivasyonel ve İlişkisel İhtiyaçlarımız

17 Mayıs 2022- Stres Davranışlarımızın Kaynağı ve Yönetimi

21 Haziran 2022- Motivasyonel İlgi Alanlarımızın Yaşantımızdaki Yeri

Neden Ayda Bir?

Her zaman ve her yerde söylediğim gibi, kullanılmayan bilgi ve farkındalığın, öz disiplin ile çalıştırılmayan bir kasın veya bir günlük bir diyetin işe yaradığını gördünüz mü?

Tabii ki HAYIR!

Hep Cümlelerimi Bir Kenara Bırakıyorum programının sizlere sunduğu iki sihirli değnek var. Birincisi Birkman Metodu Analizi ile kanıtlanmış bilimsel bir verinin davranış değişimi alanında uzmanlaşmış bir psikolog eşliğinde çalışılması. İkinci sihirli değnek ise sizsiniz. Sizin kendi gelişim, değişim ve dönüşüm hikayenizin kahramanı olmanız. Çünkü ben istediğim kadar size çözüm sunayım, öz farkındalık ve öz disiplin ile kendinizle çalışmadığınız sürece sonuç almanız imkansız. İşte bu nedenle her ay elde ettiğiniz farkındalığı o ay boyunca ve bir önceki aydan gelen kazanılmış yetkinliğe ekleyerek antrenman yapmanız gerekiyor. Nasıl ki beslenme düzeninizi değiştirerek ve hayatınıza fiziksel özelliklerinize uygun sporu düzenli olarak katarak ancak sağlıklı sonuçlar edebiliyorsanız, davranışsal olarak sağlıklı bir sonuç alabilmek içinde benzer bir düzende kendimizle çalışmamız gerekir.

Daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz Daha Önceki Programlarla İlgili Bilgilere Buradan Ulaşabilirsiniz

KAYIT İÇİN

Yok ben Birkman Metodu’nu öğrenmek, altındaki bilimsel yapıyı ve felsefesini anlamak, profesyonel ve özel yaşantımda Birkman Metodu’nu ve analizlerini ileri seviyede kullanabilmek istiyorum diyorsanız. O zaman ise size uygun olan yer Algıların Hapishanesinden Kaçış Sanatı.

Hangi Davranış Bileşeni veya raporu merak ediyorsanız onun çalışıldığı Salı akşamı 19.30-21.00 arasında katılabilir veya tüm programı takip edebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgilere Buradan Ulaşabilirsiniz. daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kayıt için KAYIT İÇİN

Haydi, eğer seçiminizi yaptıysanız ve kendinizle çalışmaya hazırsanız yerinizi ayırtmayı unutmayın.

No Comments

Post A Comment