NAZLI EDA YAVUZ

Kurucu ve CEO
NEY Danışmanlık ve Eğitim
Psikolog, İnsan Kapitalinde Değişim Yönetimi Uzmanı, Profesyonel Koç ve Kıdem Sertifikalı Birkman Danışmanı

Nazlı Eda, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji bölümünü ve New York University Coaching, Leadership and Organizational Development programlarını tamamlamıştır. Amerika’da bulunduğu dönemde “Business Success Coach Network” grubuna 6. dil olarak Türkçe’yi ve o zaman 17. ülke olarak Türkiye’yi katmıştır.

Nazlı Eda, 2012 ortalarında New York’tan İstanbul’a dönerek 2013 başında NEY Danışmanlık ve Eğitim’i kurmuştur. Aynı yıl Birkman Metodu birinci seviye sertifika eğitimini İsviçre’de tamamlamıştır. Merkez şehir İstanbul olmak üzere global ortakları ile hem Türkiye’de hem de dünyada çalışmalarını sürdürmektedir.

2013 Kasım itibari ile Türkiye Bölgesi Sertifikalı Birkman Kullanıcıları Koordinatörlüğü yapmaya başlamıştır. 2014 Ekim ayı itibariyle Birkman Metodu Türkçe Ön İzleme Raporu dil validasyon düzeltme çalışmalarını, Liderlik Stili Haritası ve BOD raporlarının dil validasyon çalışmalarını tamamlamıştır. Mayıs 2015 tarihinde Birkman Metodu Kıdem (Senior Birkman Certification) Sertifikasını almıştır.

Nazlı Eda, bilimsel koçluk ve değişim yönetimi metodları, Gestalt prensipleri ve Birkman Metodu yöntemini birleştirerek, İnsan Kapitali Yönetimi alanında değişim, gelişim çözümleri sunmakta ve eğitimler vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine onların ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda özel programlar hazırlamaktadır.

Facebook Page
About me
My Twitter