Evde Bırkman- Çift ve Aile İlişkileri

Evde Birkman serisine gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. E-mail ve mesaj yoluyla çok fazla soru ve talep alıyorum. Birkman Metodu raporları ve ev yaşantısında kullanımından, fiyatlarına ve rapor içeriklerine kadar birçok soru geliyor. Türkçe raporlar için uyguladığım indiriminde gördüğü ilgi beni çok mutlu ediyor.

Tüm bunların yanında Covid19 döneminde dünya çapında boşanmaların ve aile içi şiddetin artması da bu kriz döneminin bilinçli ve sağlıklı bir şekilde yönetilememesinin bir sonucunu ortaya koyuyor.  İş ve özel yaşamın birbirine girmesi, ev içi yaşantıyı ciddi şekilde etkiliyor. Çiftler bir yandan ev içindeki yeni düzene alışmaya çalışırken, bir yandan da iş yaşamlarını aynı evin içinde düzenlemeye çalışıyor. Bu süreçte ihtiyaçlarımızı anlamak ve stresimizi yönetebilmek, yani kendimize psikolojik güvenlik alanı yaratabilme becerisini kazanmak hayati önem taşıyor.

Covid19 dönemi için Birkman International’da çeşitli indirim oranları açıklayarak bizlere destek olmaya çalışıyor. ABD fiyatlarını görmek için linke gidebilirsiniz, Türkiye indirimleri için yazının devamnı okuyabilirsiniz. https://direct.birkman.com/sales/

Bunların yanında Evde Birkman serisinin bir parçası olarak Covid 19 dönemine özel olarak, birlikte başaracağımıza inandığım için Türkçeleştirme sürecini yöneterek tamamladığım raporlar için çeşitli indirim imkanlarını genişletmeye çalıştım. Bu dönemde stres yönetimi, iletişim, ebeveyn çocuk ilişkileri, çift ilişkileri ile ilgili olan Birkman Metodu analizleri ve danışmanlık seansı için kısa bir süreliğine uygulanacak olan indirimleri aşağıda görebilirsiniz.

İhtiyacınızı karşılayacağına inandığınız indirim paketini seçerek bana [email protected] veya 0545 899 9570’den ulaşabilirsiniz.

Birkman Metodu İleri Seviye Davranış Analizi (70+) Raporları ve Danışmanlık Seansı (90dk)

Birkman Metodu’na ait en kapsamlı raporlama sistemidir. Aile ilişkilerinden, liderlik stillerine, meslek seçiminden işe alım süreçlerine, satış stillerinden zaman yönetimine, karar alama süreçlerinin yönetilmesinden farklı durumlar altındaki stres yönetimi ve daha birçok farklı alanda 70+ başlıkla ihtiyaçlarınız, güçlü yanlarınız, çevrenizi algılama stilleriniz ve stres altındaki davranışlarınızı nasıl yönetebileceğinize dair analizler sunan sistemdir.

Birkman International’ın linkinde Signature paket olarak gördüğünüz analiz ve danışmanlık seansı için ABD indirimi 499Dolar olarak belirlenmiştir. Türkiye için belirlenen indirim fiyatı 1550TL’dir. (Covid19 dışı dönem fiyatı 625Dolar)

Birkman Metodu Aile İlişkileri Analizi Raporları ve Danışmanlık Seansı (90dk)

Aile içinde eş ve çocuklarla olan iletişim kazalarını minimuma indirmek, aile üyelerinin birbirlerinin ihtiyaçlarını, stres altındaki davranışlarını anlaması, birbirine destek olması ve özellikle kriz dönemlerinde yaşanabilecek çatışmaları, yanlış anlaşılmaları sağlıklı bir şekilde yönetebilmeye yardımcı olmak için tasarlanmış analiz ve danışmanlık sürecini içerir.

Birkman Internaional bu raporlama sistemine bir indirim uygulamamaktadır. ABD ve Kanada’da Çift ve Aile Terapistleri/Danışmanları tarafından yardımcı araç olarak da kullanılan analizler ve danışmanlık seansı için Türkiye’de belirlenen indirimli fiyat 413TL’dir. Çift olarak alınması halinde çiftlere özel indirimli fiyatı 800TL’dir. (Covid19 dışı dönem fiyatı 250Dolar)

Birkman Metodu Stres ve İletişim Yönetimi Analizi Raporları ve Danışmanlık Seansı (90dk)

Bireysel olarak stresinizi yönetmek, ihtiyaçlarınızı anlamak ve güçlü yanlarınızı bu tip kriz dönemlerinde nasıl bir avantaja çevirebileceğinizi görmek, evde zamanınızı daha sağlıklı yönetmek, ev içinde kendi ihtiyaçlarınızı anlamak ve bu süreci ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış analiz ve danışmanlık sürecidir.

Bu sürece özel indirimli fiyatı 944TL’dir. (Covid19 dışı dönem fiyatı 475Dolar)

İndirimli fiyatlara vergiler dahildir. İndirimler Korona Virüs sürecince devam edecektir ve sadece bireysel danışmanlık süreçleri için geçerlidir. Kurumsal indirimlerden yararlanmak için [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.

24 Nisan Cumartesi Evde Birkman serisinde konumuz Ebeveynler ve Çocuklar, Instagram Nazlı Eda Yavuz hesabında saat 16.00’da canlı yayını kaçırmayın. 

No Comments

Post A Comment