BUG Türkiye (Sertifikalı Bırkman Kullanıcıları Grubu)

Tüm dünyada olduğu gibi biz de Türkiye’de Sertifikalı Birkman Danışmanları olarak 3 veya zaman zaman 4 ayda bir yorumlama, danışmanlık becerilerini geliştirmek ve deneyimlerimizi paylaşarak çoğaltmak üzere toplanıyoruz.
BUG (Birkman Users Group) sistemi, Birkman Metodu Sertifikalı Danışmanlarının olduğu neredeyse her ülke veya bölgede aktif olarak çalışan danışmanların hem kendilerini hem de birbirlerini geliştirmelerini, paylaşımları ile büyümelerini hedefler. Türkiye’de koordinatörlüğünü yürüttüğüm grubumuzda bu sene bizi en çok etkileyen konulardan biri New Orleans’da düzenlenen Birkman konferansında aktarılan yeniliklerin ve 2017 yılı itibari ile sistemlerimizde yer alacak olan yeni raporların paylaşılması oldu.
Değişecek olan skor isimlerinden ve Türkçeleştirmelerini nasıl yapmamız gerektiğinden, Birkman International tarafından yapılan araştırmalar ile gelen yeniliklerden ve New Orleans’ın büyülü dünyasından bahsettik.
New Orleans’ta aldığım bilgilere göre bu sene tüm Sertifikalı Birkman Danışmanlarını çok güzel süprizler beklediğinden emin olabilirsiniz.
No Comments

Post A Comment